Anasayfa / Büyüler / Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüleri

Birbirini seven aşk ile bağlı  insanları birbirinden  ayırmak ve bir daha bir araya gelmemelerini sağlamak gerçekten çok meşakkatli  bir iştir. Birçok defa yapılan girişimler ters teper ve insanlar bu konularda hedeflerine  ulaşamazlar. Fakat ayırma büyüleri hakkında bilgileri olan kişiler bu özel uygulamaların ortaya çıkardığı manevi enerjinin ne denli güçlü ve tesirli  olduğu çok iyi bilmektedirler. Medyumların bu tür  konularda kendilerine gelen taleplerde birçok farklı yöntem  ile ayırma büyülerini kullanarak insanların hedeflerine ulaşmalarını sağlayabiliyor olmaları da birçok kişinin düzenli olarak bu uygulamaları denemelerine neden olmaktadır. Büyünün geçmişine  bakıldığında özellikle toplumumuzda bu büyülerin en çok yapılan büyüler arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.Uygulanan yöntemlerin  son derece basit ve çoğunlukla olumlu sonuç veren işlemler olması da birçok medyumun bu özel büyüleri başarı ile yapabilmesine olanak tanımıştır.

Ayırma ve ayırma büyülerinde sıklıkla  insanları sevmedikleri kişilerin yaşadıkları mutlu birliktelikleri sonlandırmayı ve onlara üzüntü,acı  çektirmeyi amaçlarlar.Ancak  bazen de yapılan  uygulamalar tamamen kişilerin mutlu olmalarını ve gelecekteki hayatlarını risk altına atmamalarını hedefler. Bu büyünün tesiri  altına giren kişiler kısa zaman içinde tüm düşüncelerinde değişiklik yaşarlar ve birlikte oldukları partnerlerini  ne kadar çok severlerse sevsinler zaman içinde  soğumaya ve uzaklaşmaya başlarlar. Bunun kendilerine etki altına alan güçlü bir manevi enerjinin tesiri  ile olduğunu asla fark edemeyen insanlar yaşanan tüm değişimleri kendiliğinden gelişmiş bir durum gibi algılarlar. Ayırma büyülerinin insanları kısa zamanda etki altına alarak eşlerinden veya sevgililerinden soğuyarak ayrılması  ve bu durumun sonsuza kadar sürmesi oldukça ilginç bir durumdur. Özellikle bu kişilerin birbirlerini gördüklerinde adeta  nefret duyguları beslemeleri ve asla bir araya gelmek istememeleri de büyünün ve ortaya çıkardığı manevi enerjinin sahip olduğu gücün bir göstergesidir.

Medyumların bilgi,beceri ve tecrübelerine  de bağlı olarak sıklıkla  olumlu sonuç veren ve kısa zaman içinde tesirini  hissettiren bu büyüde medyumlar genellikle etki altına almak istedikleri kişilerin kişisel  eşyalarını ve şahsa özel materyaller olan saç teli veya tırnak gibi nesneleri kullanırlar. Tabi ki bu büyülerin tek uygulama yöntemi  bu değildir. Aynı zamanda birçok medyum bu tür  kişileri etkileme büyülerinde olduğu gibi vefklerden faydalanarak ta ayırma büyülerini yapmaya çalışırlar. Ayrıca yapılan işlemlerden  sonra okunacak dua,esma ve  ayetler büyünün tesirini  arttırmayı ve  kişilerin yaşadıkları değişiklikleri fark etmemelerini sağlamayı hedefler. Dünya genelinde birçok medyumun bu konuda gelen taleplere tam anlamı ile cevap verebilmek için yaptıkları farklı uygulamalar bulunsa da yine de en çok kullanılan yöntemler bunlardır.

Ayırma büyüleri hakkında hiçbir bilgisi  olmayan kişiler genellikle bu duruma bir anlam veremez ve büyülere inanmadıklarını belirtirler. Birbirini seven kişilerin nasıl olurda durup dururken birbirlerinden soğuyarak ayrılması  ve sadece manevi bir enerji ile insanların birbirlerinden kopmalarını anlayamadıklarını söyleyen bu kişiler, karşılarına bu tür  bir uygulama çıktığında şaşkınlıktan neredeyse küçük dillerini yutarlar. Bunun nedeni normal yollar ile asla yapılması mümkün olmayan birçok işlemin sadece basit bir büyü uygulaması ile yapılabiliyor olması ve insanların hayatlarına istenilen şekilde müdahale edilebiliyor olmasıdır. Özellikle yardım alınan medyum konusunda deneyimli  ve kendini kanıtlamış  biri ise o zaman ortaya çıkacak sonuçlar kim olursa olsun herkesi şaşkınlıklar  içinde bırakacaktır. ayırma büyülerinin de diğer büyülere oranla daha  basit büyüler olmaları, hem işlemlerin hatasız yapılmasına hem de ulaşılmaya çalışılan hedefe  en  kısa zamanda ulaşılmasına  vesile olmaktadır.

Ayırma büyüsü nedir nasıl yapılır, ayırma büyüsü belirtileri, ayırma büyüleri tüm merak edilenler ve yardım için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

papaz büyüsü

bağlama büyüsü

aşık etme duası

sevgiliyi geri getirme duası

geri getirme büyüsü

 

Diğer Konular

en iyi medyumlar

En iyi Medyumlar

En iyi Medyumlar Kaliteli medyumluk hizmetleri almak isteyen herkesin kesinlikle tecrübeli  ve en iyi medyumlar ile çalışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.